Příběh stojící za vznikem Good Night Drinku

04. 07. 2018
Příběh stojící za vznikem Good Night Drinku

Good Night Drink se těší veliké oblibě po celém světě. Zajímá tě, co může stát za myšlenkou přijít s něčím takovým vůbec na trh? Všelijaké energy drinky mají jasný smysl. Doba je uspěchaná a každý nemá sílu zvládnout vysoké tempo několik hodin, nebo snad dní za sebou. Proč ale kupovat drink, který naopak utlumuje? Dneska ti prozradíme příběh, který stojí za vznikem tohoto unikátního nápoje. Možná se v něm najdeš a zjistíš, že na něco takového jsi už dlouho čekal. Jak to tedy vůbec začalo?

Psal se rok 2007 a manželé Lucian a Alexandra si užívali dovolenou v Thajsku. Bohužel se začal blížit čas odletu zpátky na Slovensko. Někdo by mohl být zklamaný, že se vrací zpátky do reality. Luciana, jeden ze zakladatelů společnosti, trápila ale jiná věc. Měl obrovský strach z létání a začínající nervozita mu nedala spát.

„Alex, neznáš náhodou nějaký nápoj na uklidnění a ideálně, aby mi umožnil celý let bez starostí prospat?“ ptal se Lucian manželky. „Neznám, ale určitě něco takového koupíme v jednom z obchůdků na letišti.“ řekla Alexandra.

K jejich překvapení však na nic takového nenarazili. Jediná možnost byly prášky na spaní, jenže Lucian se nechtěl zbytečně cpát chemií. Zjistili, že na trhu nic zdravého na podporu spánku neexistuje. A s tím se zrodil nápad!

Po příjezdu neváhali a pustili se do výroby nápoje, který dokáže zklidnit tělo i mysl a lidem dopřeje lepší spánek. Alexandra v té době studovala medicínu a zajímala se o výzkumy. Začala tedy s tvorbou receptu. Dala dohromady základní složky a zkoumala jejich účinky.

Trvalo téměř 2 roky, než se z nápadu stal první jedinečný nápoj na podporu spánku Good Night Drink. Lucian a Alexandra museli vybrat správné přísady, zjistit ideální dávkování, testovat, najít spolehlivé dodavatele, zabezpečit výrobu, vytvořit design plechovky, ověřit distributory, vyřešit otázky týkající se marketingu a mnoho dalších věcí.

Vizí celé společnosti je už od samotného vzniku působit na světovém trhu a pomáhat tak milionu lidem s problémy se spánkem. Zakládáme si na tom, abyste si kvalitní spánek a energii na celý den mohli dopřát i přírodní cestou.

Při výrobě si dáváme záležet na vysoce kvalitních ingrediencích, přesných postupech a pravidelné kontrole kvality. Za vším stojí velké úsilí. Jsme však přesvědčeni, že se vyplácí. Souhlasíš s námi? Budeme rádi, pokud se s námi podělíš o své zkušenosti na našem facebookovém profilu nebo s námi budeš sdílet fotku na Instagramu.

CHCI DRINK